FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak, wykonuję naszyjniki na zamówienie pod konkretną osobę. Po dokonaniu wpłaty zaliczki wysokości 100 zł klient proszony jest o wypełnienie formularza „zamówienie specjalne”, który wysyłany jest drogą mailową. Po wykonaniu naszyjnika i zatwierdzeniu go przez klienta dopłacana jest reszta kwoty.

Jeśli naszyjnik nie spełnia oczekiwań klienta następuje zwrot 50% zaliczki, 50% to koszty na pokrycie materiałów i mojej pracy, które zostają u mnie.

Pracuję intuicyjnie, nie realizuję odtwórczych projektów innych osób. Można zamówić np. zwierzę mocy, jednak zostanie ono wykonane według mojego czucia i stylu charakterystycznego dla Ajwaja Ceramics.

Cena jest zależna materiałów i ceny kamienia, którego użyję. Ramy cenowe uzgadnianie są z klientem przed wykonaniem naszyjnika. Średnia cena naszyjnika na zamówienie to 200 – 300zł.

Naszyjniki z opcją „kup teraz” dostępne są od ręki i wysyłane do 2-3 dni roboczych. Na naszyjniki z opcją „na zamówienie” czas oczekiwania wynosi 1-3 tygodni w zależności od dostępności materiałów i terminu wypału pieca.

Naszyjniki tworzone są z wysoko wypalanej gliny. Są wytrzymałe na uderzenia. Mogą się stłuc spadając na kafelki albo twarde powierzchnie. Należy je transportować w bezpiecznym opakowaniu.

Ceramiczne naczynia tworzone przez Ajwaja Ceramics są wysoko wypalane to oznacza, że są wytrzymałe na wysokie temperatury i nie pękają.

Wskazówki dla użytkowników

Oprócz intencji, z którymi pracowałam tworząc Twój amulet, możesz również napełnić go swoimi marzeniami, nadać mu znaczenie – czego symbolem ma być dla Ciebie? O czym przypominać na co dzień?

Weź naszyjnik w swoje dłonie, zamknij oczy, przyłóż do serca i pomyśl o tym jaką informację chcesz „zakodować” w amulecie. Wyobraź sobie energię, która przepływa z Twojego serca do naszyjnika. Bądź w tej medytacji tak długo jak potrzebujesz. Możesz też otworzyć się na wizję i zapytać, czy amulet i zawarty w nim kamień mają Ci coś do powiedzenia?

Jeśli poczujesz, że naszyjnik ciąży Ci na szyi albo zmatowiał, to odpowiedni moment, by spłukać go pod bieżącą, zimną wodą w celu oczyszczenia. Unikaj wody z solą, ponieważ może spowodować korozję szkliwa i kamienia. Po jakiejś trudnej sytuacji, możesz na jakiś czas zakopać go w ziemi, z intencją, by zabrała całą negatywną energię, która się w nim zgromadziła. W celu naładowania naszyjnika wystaw go na działanie światła słonecznego albo księżyca w pełni.

Noś naszyjnik wtedy, kiedy intuicyjnie czujesz i kiedy Cię „woła”. Możesz też poczuć w pewnym momencie, że wasza wspólna droga zakończyła się i już nie czujesz jego energii albo ciąży Ci na szyi, wtedy możesz go zakopać z wdzięcznością za całą pracę jaką dla Ciebie wykonał, albo komuś podarować.

Moim zdaniem jest to znak, że amulet zakończył dla Ciebie pracę, coś przetransformował i należy się z nim pożegnać. Jeśli uległ zniszczeniu, najlepiej jest go zakopać w ziemi z wdzięcznością. Jeśli się zgubił, to też jest dla Ciebie znak, że na ten moment nie potrzebujesz go.