CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak, wykonuję naszyjniki na zamówienie pod konkretną osobę. Po dokonaniu wpłaty zaliczki wysokości 100 zł klient proszony jest o wypełnienie formularza „zamówienie specjalne”, który wysyłany jest drogą mailową. Po wykonaniu naszyjnika i zatwierdzeniu go przez klienta dopłacana jest reszta kwoty. 

Jeśli naszyjnik nie spełnia oczekiwań klienta następuje zwrot 50% zaliczki, 50% to koszty na pokrycie materiałów i mojej pracy, które zostają u mnie.

Pracuję intuicyjnie, nie realizuję odtwórczych projektów innych osób. Można zamówić np. zwierzę mocy, jednak zostanie ono wykonane według mojego czucia i stylu charakterystycznego dla Ajwaja Ceramics.

Cena jest zależna materiałów i ceny kamienia, którego użyję. Ramy cenowe uzgadnianie są    z klientem przed wykonaniem naszyjnika. Średnia cena naszyjnika na zamówienie to 200-300zł.

Naszyjniki z opcją „kup teraz” dostępne są od ręki i wysyłane do 2-3 dni roboczych.  Na naszyjniki z opcją „na zamówienie” czas oczekiwania wynosi 1-3 tygodni w zależności od dostępności materiałów i terminu wypału pieca.

Naszyjniki tworzone są z wysoko wypalanej gliny. Są wytrzymałe na uderzenia. Mogą się stłuc spadając na kafelki albo twarde powierzchnie. Należy je transportować w bezpiecznym opakowaniu.

Ceramiczne naczynia tworzone przez Ajwaja Ceramics są wysoko wypalane to oznacza, że są wytrzymałe na wysokie temperatury i nie pękają.